28.08.2018
Interior Design Forum - 6 września

Już 6 września w Warszawie odbędzie się kolejna edycja Interior Design Forum – jednego z najważniejszych wydarzeń branży tekstylnej w Polsce i jedynych targów w naszym kraju poświęconych wyłącznie tekstyliom wnętrzarskim, w tym kontraktowym. Od 13. edycji Interior Design Forum prezentuje ofertę najlepszych producentów i importerów tekstyliów z Polski i zagranicy. Ten jeden intensywny dzień, dwa razy do roku, jest wyczekiwaną przez branżę okazją do spotkań, kontraktacji oraz zdobywania nowej wiedzy podczas bogatego programu wykładów.

 To kolejna edycja, na  której mamy przyjemność być obecni.

Tym razem również przygotowaliśmy dla naszych klientów klika nowości: klasyczne firany, gustownie zdobiące wnętrze  oraz nowoczesne rozwiązania dla odważnych klientów.

 Pokarzemy również obszerną kolekcje tkanin dekoracyjnych o różnej tematyce np. marynistycznej, kwiatowej, zwierzęcej,  przeznaczonych na zasłony, rolety obrusy, bieżniki, fartuszki kuchenne, poduszki i inne zastosowania w zależności od potrzeb i pomysłów.

Zapraszamy serdecznie, będzie nam niezmiernie miło gościć Państwa na naszym stoisku nr. 18.

    Nowością tej edycji jest jej lokalizacja – nowoczesne i kultowe Centrum Praskie Koneser. Dobry dojazd, nowoczesna architektura, piękne, przestronne wnętrza to tylko niektóre z atutów, zachęcających do odwiedzenia Centrum.
   Dla handlowców zawodowo związanych z branżą tekstyliów domowych, architektów, dekoratorów oraz projektantów wnętrz, przedstawicieli branży HoReCa, studentów i uczniów szkół związanych z branżą oraz mediów udział w targach jest bezpłatny. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się przez stronę: http://www.interiordesignforum.pl/.