Współpraca z Architektami

Serdecznie zapraszamy  do współpracy architektów i projektantów wnętrz.

 

   Wszechstronność naszej oferty gwarantuje możliwość kompleksowej obsługi klienta. W swojej ofercie posiadamy meble stolarskie i tapicerowane firm włoskich jak i dodatki wyposażenia wnętrz takich jak lampy, lustra, obrazy, zegary i dywany.

 

   Posiadamy również bogatą kolekcję najwyższej jakości tkanin dekoracyjnych i obiciowych w  tysiącach wzorów i kolorów, zarówno do wnętrz stylowych jak i nowoczesnych.  Proponujemy nie tylko zakup tkanin i karniszy, ale też zaprojektowanie i uszycie dekoracji  okiennych, narzut i poduch na łóżka, czy ozdobnych  pokrowców na krzesła.

 

   Zainteresowanym projektantom zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy oraz dostęp do: katalogów, próbek drewna,  próbników tkanin, informacji technicznych, pomocy doradców klienta.

Gwarantujemy pełne wsparcie poprzez kompleksowe przygotowanie oferty handlowej w tym wycen, zdjęć zgodnie z koncepcją projektu Architekta.

 

Wszystkim zainteresowanym Klientom oferujemy usługi biur projektowych, z którymi współpracujemy i za których jakość możemy ręczyć.

 

Wszelkie pytania prosimy kierować pod adres: handlowy@rad-pol.com.pl

 

 

 
Galeria zdjęć