21.01.2019
Heimtextil 2019

   W dniach 08–11 stycznia br. odbyła się kolejna, 49. już edycja targów Heimtextil we Frankfurcie nad Menem. Już po raz trzeci wystawiliśmy się na tych największych międzynarodowych targach tekstylnych.  W tym roku pojechaliśmy w 5 osobowym składzie i uczestniczyliśmy w nich jednocześnie jako Kupiec i Wystawca. Odwiedziły nas setki osób. Olbrzymim zainteresowaniem cieszyła się nasza pałacowo/królewska ekspozycja wykonana z tkanin z kolekcji WINDSOR.

Tegoroczne Targi były dla nas bardzo pracowite i jednocześnie bardzo owocne. Cieszymy się bo na tym nam właśnie bardzo zależało. Pozyskaliśmy wielu nowych klientów z różnych zakątków świata.

Serdecznie dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i wszystkie miłe słowa.

 W tegorocznej edycji targów wzięło udział niemal 3000 wystawców, którzy prezentowali około 70 000 gościom z 135 krajów bogatą ofertę tkanin dekoracyjnych i obiciowych, zasłon, firan, rolet, karniszy, tapet i wykładzin ściennych, a także bielizny pościelowej, kołder, poduszek, tekstyliów kuchennych i łazienkowych, obrusów, dywanów i innych. Wśród wystawców było 46 polskich producentów i usługodawców z sektora tekstylnego.

Galeria zdjęć