03.04.2020
Zadbaj o higieniczną czystość Twojego domu z Rad-Pol!

Czyścimy i dbamy o nasze ręce, skrupulatnie czyścimy odzież i obuwie, dezynfekujemy samochody. Ale co z meblami zarówno tymi w domu jak i biurze? Powierzchnie często dotykane również potrzebują zabiegów higienicznych. Trzeba je myć często i dokładnie. Asortyment firmy Rad-Pol poszerza się o nowości do pielęgnacji domu, które przywracają higieniczną czystość powierzchniom meblowym. Specjalistyczne preparaty są odpowiednie i bezpieczne do czyszczenia mebli. Nie zawierają alkoholu, swoje działanie dezynfekujące opierają na sprawdzonych substancjach dezynfekujących: kwas mrówkowy oraz nadtlenku wodoru. Usuwają wirusy i bakterie.

   1. Specjalistyczny preparat przywracający higieniczność skór naturalnych i ekologicznych

 

Produkt przeznaczony jest do systematycznej ochrony higienicznej powierzchni skór i skór ekologicznych. Na powierzchni skóry oraz skóry ekologicznej mogą pozostawać i utrzymywać się różnego rodzaju bakterie, grzyby oraz wirusy, dlatego niezbędna jest jej odpowiednia ochrona higieniczna. Większość środków czyszczących i dezynfekujących zawiera alkohol, który osłabia ochronę powierzchni zarówno skóry, jak i skór ekologicznych. Dodatkowo czyszczenie poprzez tarcie środkiem czyszczącym lub dezynfekującym na bazie alkoholu może usunąć warstwy ochronne z powierzchni skóry oraz ekoskóry, a także spowodować odbarwienia. Preparat nie zawiera alkoholu. NIE USUWA powłok nawierzchniowych oraz impregnatów i konserwantów. Preparat zawiera kwasy organiczne i olej z drzewa herbacianego. Kwas mrówkowy niszczy patogeny alarmowe jak wirusy, bakterie, grzyby i inaktywuje zanieczyszczenia organiczne oraz usuwa biofilmy. Olejek z drzewa herbacianego wspomaga dodatkowo skuteczność preparatu działaniem antyseptycznym. Po zastosowaniu preparatu powierzchnia skóry oraz ekoskóry staje się higienicznie czysta.Produkt można stosować z dowolną częstotliwością.

 

      2. Specjalistyczny preparat przywracający higieniczność tkaninom obiciowym

Spray przeznaczony jest do systematycznej ochrony higienicznej powierzchni tkanin obiciowych takich jak meble, zasłony itp. Włókna tekstylne mogą wchłaniać i utrzymywać w sobie różnego rodzaju bakterie, grzyby oraz wirusy, dlatego niezbędna jest ich odpowiednia ochrona higieniczna. Większość środków czyszczących i dezynfekujących zawiera alkohol, którego działanie zmniejsza efekt impregnacji powierzchni oraz może spowodować odbarwienie tkanin. Dodatkowo czyszczenie poprzez tarcie detergentem lub środkiem dezynfekującym może usunąć warstwę impregnacji i spowodować odbarwienia. Preparat nie zawiera alkoholu. Zawiera stabilizowany nadtlenek wodoru (sNW), dzięki któremu NIE USUWA warstwy impregnującej tkaniny. Nadtlenek wodoru niszczy patogeny alarmowe takie jak wirusy, bakterie, grzyby i inaktywuje zanieczyszczenia organiczne oraz usuwa biofilmy. Neutralizuje zapachy, nie zawiera biocydów. Preparat można stosować z dowolną częstotliwością.

 

       3. Specjalistyczny preparat przywracający higieniczność powierzchniom drewnianym, lakierowanym oraz sztucznym

Płyn przeznaczony jest do systematycznej ochrony higienicznej powierzchni drewnianych (drewno surowe, olejowane, woskowane, okleiny drewniane), powierzchni lakierowanych oraz powierzchni sztucznych i plastiku. Na powierzchniach mogą pozostawać i utrzymywać się różnego rodzaju bakterie, grzyby oraz wirusy, dlatego niezbędna jest ich odpowiednia ochrona higieniczna. Większość środków czyszczących i dezynfekujących zawiera alkohol, którego działanie może naruszać warstwę ochronną drewna i innych powierzchni twardych. Produkt nie zawiera alkoholu. NIE USUWA oleju, wosku, polimerów ochronnych oraz innych powłok impregnacyjnych. Preparat zawiera kwasy organiczne, olej z drzewa herbacianego oraz olej z mięty.  Kwas mrówkowy niszczy patogeny alarmowe jak wirusy, bakterie, grzyby i inaktywuje zanieczyszczenia organiczne oraz usuwa biofilmy. Olejek z drzewa herbacianego wspomaga dodatkowo skuteczność preparatu działaniem antyseptycznym. Po zastosowaniu preparatu powierzchnia staje się higienicznie czysta. Produkt można stosować z dowolną częstotliwością.

 

Specjalistyczne produkty do użytku domowego jako jedyne w Polsce posiadają pozytywną opinię Instytutu Przemysłu Skórzanego. Preparaty opracowane zostały przez liderów rynku w dziedzinie profesjonalnej pielęgnacji mebli.

 

Produkty dostępne w e-sklepie https://rad-pol.sklep.pl/pl/c/Srodki-ochrony-higienicznej/141