27.06.2019
Zmieniamy się dla Was! Zobacz nasze nowe logo.

Mamy ogromną przyjemność poinformować o zmianie wizerunku marki RAD-POL.

Rozwijamy się a wraz z tym zmieniamy nasz wizerunek. Nasz rebranding to przede wszystkim nowe logo oraz salony w nowej odsłonie. Stajemy się dla Was firmą nowoczesną, elastycznie reagującą na Wasze potrzeby i wychodzącą na przeciw oczekiwaniom.

Nowa kreacja logo to odejście od dotychczasowej kolorystyki na rzecz jednolitego, czarnego logo, które zdecydowanie jest bardziej eleganckie, bo czerń jest przecież  synonimem elegancji.

 Zastosowaliśmy nowe ciekawe fonty. Zmieniło się też nasze krzesełko, zyskało ono rytmiczny, nowoczesny i szlachetny zarazem charakter, który odzwierciedla aktualnie obowiązujące trendy w świecie.

Salony po remoncie - jako pierwsze, w nowej odsłonie, zapraszają salony w  Warszawie, Lublinie i Poznaniu. Wnętrza zyskały  wyjątkowy klimat, który z pewnością zadowoli naszych Klientów. Z okazji oficjalnego otwarcia w salonach tych od 1 do 6 lipca oferujemy meble z 20% rabatem (z promocji wykluczone są tylko meble  firmy CAMELGROUP).

Zapraszamy, odwiedź nas i wejdź do magicznego świata mebli „z duszą”, mebli stylowych, które przywodzą na myśl urok dawnych stuleci jednocześnie godząc elegancje z funkcjonalnością i komfortem.