• pl
 • nasze produkty

  Schowek
  0

  Barokowy Fotel

  Fotel Darling z oferty RAD-POL
  Fotel Darling

   Szczególnym meblem, który kojarzy się z przepychem i luksusem jest niewątpliwie barokowy fotel. Styl barokowy był popularny w XVII i XVIII wieku. Inspirował on zarówno muzyków, architektów jak i malarzy. Był sposobem myślenia o życiu i o wnętrzu. 

  Barok to: blask, bogate zdobnictwo, pomysłowe rozwiązania, symbolika, pragnienie zachwytu, wzniesienie się ponad wszelkie ograniczenia,. Wszystko miało być wyolbrzymione i pełne przepychu. Ten styl wciąż fascynuje i inspiruje.

   Barokowy fotel 108/k z oferty RAD-POL
  Fotel 108/K

   Barokowy fotel jako pojedynczy element będzie wyjątkowym akcentem i wypełni nam przestrzeń. Skupi na sobie uwagę każdej wchodzącej osoby. Tak jak na scenie w teatrze,  aktor ubrany w zdobiony, bogaty stój, całą uwagę skupia na sobie. Tak w naszym wnętrzu, barokowy fotel stanie się pierwszoplanowym meblem.

  włoska sofa Caravaggio z oferty RAD-POL
  Sofa Caravaggio

   Jeśli ustawmy na przeciw fotela tak samo bogato zdobioną sofę, zestaw taki odbierać będziemy jako całość. Meble które wypełniły przestrzeń.

   włoskie meble zestaw London z oferty RAD-POL
  Zestaw London

   Ważne, aby nie przesadzić z pozostałymi elementami we wnętrzu. Stolik kawowy w barokowym stylu ustawiony wraz z sofą i fotelami, stworzy całość. Dodanie do tego np. barokowej konsoli z lustrem, krzeseł i stołu jadalnianego może już stworzyć chaos i będzie wyglądać po prostu źle.

  Zestaw możemy stworzyć np. ustawiając obok siebie ozdobny fotel, stolik i lampę. Da to spójny i elegancki efekt.

   wloskie meble stolik i fotel w stylu barokowym z oferty RAD-POL
  Fotel i stolik 102/RK

   Przy tak ozdobnych meblach wskazane będzie użycie we wnętrzu jasnych barw, które optycznie nam je powiększy. Panele z delikatnymi ozdobnikami podkreślą charakter  mebli. Zawieszenie dużych luster również nada  efekt dużej przestrzeni.

  z oferty RAD-POL meble wloskie

   Meble inspirowane stylem barokowym idealnie sprawdzają się w zabytkowych pałacach,  reprezentacyjnych pomieszczeniach, gdzie przyjmowani są ważni goście.

   włoskie meble fotel i stolik 276/RK z oferty RAD-POL
   Fotel i stolik 276/RK

   Natomiast pojedynczy fotel barokowy będzie też wspaniałą ozdobą nawet nowocześnie urządzonego pomieszczenia typu np, butik, studio wizażu czy SPA.

  klien firmy RAD-POL
  (Zdjęcie klienta RAD-POL)

   

   

   

  Wszystkie opinie
  Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii
  Komentarze
  Skomentuj ten artykuł jako pierwszydodaj opinie