• pl
 • nasze produkty

  Schowek
  0

  Blog

  Strona główna > Blog> > Klasyczne lampy na biurko powrót

  Klasyczne lampy na biurko

  Lampa 1512 V 6

  Coraz częściej i coraz więcej pracujemy przy biurku. Dlatego nasze stanowisko pracy powinno być przede wszystkim ergonomiczne. Zaczęliśmy zwracać uwagę na komfort pracy. Na blacie oprócz komputera, dokumentów ważne miejsce zajmuje lampa. Spoglądanie na ekran przy źle dobranym oświetleniu może pogarszać wzrok, dlatego tak ważne jest dostosowanie wysokości, kształtu i mocy danej lampy do zajęcia jakie wykonujemy.

  Lampa FRANKLIN

  Klasyczna lampa z zielonym kloszem.
  Nie ma nic bardziej eleganckiego niż złota lub mosiężna lampa z zielonym kloszem. Kojarzy nam się z amerykańskimi filmami o prawnikach lub ze starymi bibliotekami uniwersyteckimi. Kolor zielony działa na nas odprężająco przez co łatwiej nam skupić się na pracy. Dodatkowo kształt pół walca skupia światło idealnie na blacie. Tego typu oświetlenie sprawdzi się u osób, które pracują dużo z papierowymi dokumentami.

  Lampa 1503 D8

  Mosiężna lampa z kremowym kloszem.
  Neutralna lampa, która pasuje do każdego klasycznego gabinetu. Bardzo łatwo zestawić ją z innymi elementami, jak żyrandole i kinkiety. Jasny, półprzeźroczysty  szklany klosz daje dość mocne światło. Które nie tylko skupia się na blacie, ale również oświetla pomieszczenie. Delikatne ramię pomoże nam w ukierunkowaniu promienia światła i dodatkowo ma tę zaletę, że może być ustawiona przy krawędzi biurka.

  Lampa Opaz 425

  Lampa Mars 459

  Industrialna lampa z regulowanym ramieniem.
  Lampa, która świetnie sprawdzi się w klasycznym jak i bardziej nowoczesnym wnętrzu. Regulowane ramię pomoże nam ukierunkować światło na różne części blatu biurka. Metalowy klosz sprawia, że skupione jest ono w jedno miejsce.

  Lampa Provence

  Ozdobna lampa.
  Jeśli nie pracujemy zbyt dużo przy biurku, a chcemy mieć coś oryginalnego wybierzmy dekoracyjną lampę. Uwagę możemy skupić na ozdobnym kloszu. Może być np. w formie witrażu. Pozostałe lampy w pomieszczeniu przy takim wyborze powinny być delikatne i tworzyć tło dla kolorowej szklanej mozaiki.  Jeśli chcielibyśmy coś mniej wyzywającego, wybierzmy ozdobną podstawę. Tutaj możemy śmiało wybierać spośród ceramiki, kryształu lub metalurgii.

  Lampa DL Angus TL

   Lampa CLASSIC CRAFT

  Wszystkie opinie
  Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii
  Komentarze
  Skomentuj ten artykuł jako pierwszydodaj opinie