• pl
 • nasze produkty

  Schowek
  0

  Klasyczne włoskie sypialnie

  Sypialnia to ważne pomieszczenie w każdym domu. To w niej wypoczywamy dlatego  urządzając ją zależy nam aby miała wyjątkowy, przytulny i zarazem intymny klimat, który przyczyni się do jakości naszego relaksu i snu.

    Klasyczna włoska sypialnia to połączenie eleganci z funkcjonalnością. Drewno naturalne, miękkie tkaniny, dbałość o każdy szczegół, precyzja wykonania. Włoskie sypialnie są unikatowe. Przedstawiamy kilka ciekawych aranżacji, nie tylko w klasycznym stylu, ale także bardziej nowoczesnej odsłonie.
  Nowoczesne wydanie klasycznej włoskiej sypialni. Meble w wysokiej jakości białym lakierze rewelacyjnie kontrastują z ciemnymi ścianami i podłogą.
  Ponieważ nie zawsze mamy miejsce na ustawienie biurka, dobrym rozwiązaniem jest połączenie komody z sekretarzykiem. Po uchyleniu klapy mamy blat oraz dodatkowe szufladki na akcesoria. Może to być również toaletka.
  Zagłówek w formie koronki jest bardzo ozdobny, dla tego dodatki w pomieszczeniu powinny być stonowane. Szafa z drzwiami przesuwnymi wolno stojąca pomieści nie tylko dużo ubrań, ale także w razie potrzeby można ją przesunąć lub przenieść w inne miejsce.

  Włoska sypialnia z oferty RAD-POL
  M0366 lustro M0367 komoda M068 szafka nocna M0369 łóżko M0371 szafa z drzwiami przesuwnymi

  Królewska sypialnia w ciepłym odcieniu orzecha ze złotymi akcentami. Zagłówek łóżka tapicerowany miękką, pluszową tkaniną w odcieniach szarości. Komoda i szafka nocna w kształcie bombki. Złote boki przechodzące w nóżki nadają lekkości. Wzór na froncie, ozdobne gałki, ozdobna dolna szuflada tworzą niepowtarzalny charakter wnętrza.

   Włoska sypialnia z oferty RAD-POL
  M0440 szafka nocna M0441 łóżko M0443 komoda M0444 lustro

  Klasyczny pokój dziecięcy. Styl prowansalski, wiejski. Cudowna sypialnia zarówno dla dziewczynek jak i chłopców. Delikatne kremowe meble, wysokiej jakości wykonanie. Pojemna szafa na ubrania, wygodne biurko, może służyć również jako toaletka.

  Włoska sypialnia z oferty RAD-POL
  M0440 szafka nocna M0441 łóżko M0443 komoda M0444 lustro

   Ekskluzywna sypialnia włoska. Tapicerowany zagłówek ozdobiony koroną pokrytą szlagmetalem.

  Nóżki są również ozdobione, przez co nadają bogaty i elegancji charakter. Bardzo dobrym rozwiązaniem jest ustawienie ławeczki przy nogach łóżka. Wykończenie identyczną tkaniną wprowadzi harmonię do pomieszczenia.

  Włoska sypialnia z oferty RAD-POL
  M0460 łóżko M0463 szafka nocna M0465 ławeczka

  Wszystkie opinie
  Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii
  Komentarze
  Skomentuj ten artykuł jako pierwszydodaj opinie