• pl
 • nasze produkty

  Schowek
  0

  Blog

  Strona główna > Blog> Gabinety> Klasyczny gabinet powrót

  Klasyczny gabinet

  Klasyczny gabinet z oferty RAD-POL

  M615/1 Biblioteka M507 Fotel M616/1 Biutko

   Coraz więcej osób pracuje w domu, idealnym rozwiązaniem w takim wypadku staje się gabinet.
  Pomimo panującego trendu na nowoczesne i proste wnętrza, to jeśli mówimy o gabinecie to najczęściej myślimy o klasycznych meblach. Meble drewniane, fotele tapicerowane naturalną skórą i to wszystko połączone ze sobą tworzy unikatowy klimat do pracy, ale również relaksu przy dobrej książce i lampce wina.

  Gabinet y ofertz RAD-POL

  TAR5112 Regał TAR5119 Biurko TAR5120 Fotel TAR5113 Regał wąski

   Klasyczne biurko powinno przede wszystkim mieć wygodny do pracy blat. Poza laptopem towarzyszą nam jeszcze dokumenty, segregatory, notesy. Musimy mieć przestrzeń, na której znajdzie się na nie miejsce. Pamiętajmy, aby mieć pod ręką także drukarkę, skaner oraz kubek gorącej kawy.

  Klasyczny gabinet z oferty RAD-POL

  8122 Biurko 8121 Fotel

  Jeśli musimy odręcznie dużo notować, podpisywać, to polecam biurko pokryte skórą naturalną lub ekologiczną. Dzięki niej nasza dłoń tak szybko się nie męczy. Stylizowane meble w kolorze orzecha bardzo dobrze komponują się z zieloną lub czarną wstawką.

   Klasyczny gabinet z oferty RAD-POL

  8122 Biurko

  Fotel na którym spędzimy kilka, a czasem nawet kilkanaście godzin powinien się dopasować do nas, a nie my do niego. Najistotniejszą kwestią jest regulowana wysokość siedziska. Jeśli spojrzymy na osobę o wzroście 160 cm, a 190 cm, to różnica jest widoczna przede wszystkim w długości nóg. Stąd ważna jest regulacja wysokości siedziska.  Fotel powinien być również szeroki i mieć podparcie pod łokcie. Zapewni nam to komfort siedzenia i odpoczynek dla rąk.

  Osoby, które uwielbiają się kołysać na krzesłach mogą znaleźć fotel z funkcją bujania. Po czasie spędzonym w wymuszonej pozycji, ulgę naszym plecom przyniesie lekkie odchylenie oparcia do tyłu.

   klasyczne fotele gabinetowe RAD-POL

  644/N Fotel 848/N Fotel 845/N Fotel

   Regały na segregatory muszą mieć wysokość pomiędzy półkami nie niższą niż 36 cm. Najlepszym rozwiązaniem będą półki z możliwością regulacji. Przy wyborze koniecznie dopytajmy o regulację i maksymalne obciążenie jednej półki. Ale pamiętajmy, że jeśli półka może udźwignąć 20kg, to powinno być to równomiernie rozłożone na jej całej długości. Obciążenie w jednym punkcie ( np. mosiężną rzeźbą) spowoduje wygięcie się, a nawet zniszczenie mebla

   

  biblioteka do klasycznych gabinetów RAD-POL

  6616 Biblioteka

   Do nietypowych wnętrz możemy wykorzystać propozycje regałów modułowych. Wraz z projektantem możemy stworzyć unikatowe wnętrze pasujące do potrzeb i gabarytów pomieszczenia.

   biblioteka modułowa RAD-POL

  Biblioteka modułowa

   Jeśli często sięgamy po książki, dokumenty, wybierzmy regały otwarte lub częściowo zamknięte. Natomiast jeśli tworzymy biblioteczkę, która używana jest sporadycznie możemy wybrać regał zamknięty drzwiczkami przeszkolonymi. Zapobiegnie to również osiadaniu kurzu na woluminach.

  krzesło regał gabinet klasyczny RAD-POL

  1502/MM Krzesło 1725/MM Regał otwarty

   Klasyczne wnętrze potrzebuje klasycznych dodatków. Tutaj sprawdzą się lampy w stylu Tiffaniego lub mosiężne żyrandole.

   Indian Imperial Lapa w ofercie RAD-POL

  Indian Imperial Lapa

   

  Świetnym uzupełnieniem będą barki w formie sfery, dodadzą wnętrzu charakteru. Przy wysokich regałach dobrze sprawdzi się drabinka, np. zmieniająca się w krzesło.

   krzesło - drabinka z oferty RAD-POL

  TAR922 Krzesło/drabina

   Podsumowując, jeśli chcemy mieć gabinet, który będzie nie tylko elegancki ale także funkcjonalny, wybierzmy klasyczne meble gabinetowe w ciepłych odcieniach orzecha lub mahoniu. Do tego tapicerkę ze skóry naturalnej lub ciepłego i przytulnego pluszu. Ragły zaprojektujmy zgodnie z potrzebami. Takie wnętrze zachwycać będzie nas codziennie i sprawi, ze praca wyda się znacznie przyjemniejsza.

   Klasyczny gabinet z oferty RAD-POL

  TAR5428 Regał TAR5429 Biurko TAR5440 Fotel TAR5441 Krzesło

   

  Wszystkie opinie
  Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii
  Komentarze
  Skomentuj ten artykuł jako pierwszydodaj opinie