• pl
 • nasze produkty

  Schowek
  0

  Blog

  Strona główna > Blog> Kuchnie> Oświetlenie w kuchni klasycznej powrót

  Oświetlenie w kuchni klasycznej

  Kuchnia Gold Elite z oferty RAD-POL
  Kuchnia Gold Elite

   Wybraliśmy meble kuchenne oraz pasującą do nich podłogę.  Mamy położone kafle na ścianie. Nawet wymarzony robot kuchenny już jest. Więc przyszedł czas na dobranie oświetlenia skierowanego na wyspę lub stół kuchenny.

   Zdecydowaliśmy się na klasyczną kuchnię, lakierowaną lub w naturalnym drewnie, zastanawiamy się jakie oświetlenie powinniśmy wybrać.

   Lampa Emery z oferty RAD-POL

  Lampa EMERY

   Drewniane fronty w ciepłym odcieniu orzecha oraz kamienne blaty. Tutaj sprawdzi się industrialne wykończenie. Wyspa połączona z blatem kuchennym musi być dobrze doświetlona. Możemy zastosować kilka osobnych lamp o mniejszych kloszach, lub jedną z kilkoma źródłami światła. Stworzy to także granicę przy otwartej kuchni z salonem.

   lampa Latern z oferty RAD-POL
  Lampa LATERN

   

  lampa BESO z oferty RAD-POL
  Lampa BESO

   

  Duża ilość naturalnego drewna bardzo ociepla przestrzeń. Doskonałym rozwiązaniem podkreślającym strukturę drewna jest wybranie lampy od środka wykończonej w kolorze złota. Światło będzie dzięki temu bardziej nasycone i ciepłe.

   Lampa Cone z oferty RAD-POL
  Lampa CONE

   

  lampa LUCIA z oferty RAD-POL
  Lampa LUCIA

   Jeśli wolimy srebrne wykończenie i zależy nam na efekcie glamour, możemy wybrać kryształowy żyrandol. Wersja bardziej nowoczesna jak i tradycyjne będą dobrze komponować się z drewnianą klasyczną kuchnią.

   Żyrandol kryształowy z oferty RAD-POL
  Żyrandol kryształowy 4013 06/1HK -669 SW

   


  Lampa Brinley z oferty RAD-POL
  Lampa BRINLEY OLD BRONZE

   

  Żyrandol, który ma wisieć nad wyspą lub stołem, może odstawać stylem od całej reszty. W tej kwestii możemy puścić wodze fantazji i wybrać naprawdę unikatowe dzieło sztuki.

  Połączmy ze sobą kilka lamp w jeden pęk. Umieśćmy  nowoczesną formę w stylizowanej kuchni. Lub wybierzmy lampę, która jest rzeźbą. Wszystko jest dozwolone.

  Kuchnia CONTEA z oferty RAD-POL
  Kuchnia CONTEA

  Wszystkie opinie
  Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii
  Komentarze
  Skomentuj ten artykuł jako pierwszydodaj opinie