• pl
 • nasze produkty

  Schowek
  0

  Blog

  Strona główna > Blog> Style i trendy (o których najczęściej mówią klienci)> Styl skandynawski – jak nadać mu własny charakter powrót

  Styl skandynawski – jak nadać mu własny charakter

  Od kilku lat bardzo wiele osób inspiruje się właśnie stylem skandynawskim. Znaczna część z nas kojarzy go wyłącznie z szarymi ścianami i białymi meblami z sieciówek.  


  3031/A Komoda

  Ale bez problemu każdy z nas może stworzyć swoją własną interpretację.

  Oto kilka porad.

  1. Odważny kolor ścian idealnie ociepli i zmieni całą przestrzeń. Obecnie możemy szaleć również ze wzorami geometrycznymi. Jedyna zasada : kolor ma być zaczerpnięty z natury.


  1465/A Szafa 1466/A Sekretarzyk

  1. Nie tylko białe meble. Świetnie sprawdzą się wykończenia przecierane. Jako spodnią warstwę możemy znów wybrac bardziej ostry kolor ( fuksję, lazur), a następnie pokryć to białą farbą i wykonać przetarcia.

  JA18 bufet 951/A Nadstawka 950/A komoda

  1.   Oryginalne meble, wyjęte wprost z domu babci. Nie tylko proste formy, ale także bardziej ozdobne meble świetnie sprawdzą się w skandynawskim wnętrzu. Jeśli będą w takim samym kolorze jak reszta mebli w pomieszczeniu, to idealnie się wpasują i podkreślą inne meble, stwarzając przemyślaną aranżację.


  3089/A Kredens

  1.   Nie tylko biel i szarość, ale także idealnie będą pasować pastelowe odcienie zieleni, brązu, niebieskiego. Dotyczy to zarówno ścian, mebli jak i dodatków.


  610/A łóżko 3022/A szafka nocna 3021/A komoda 3001/A szafka nocna 3000/A komoda

  1.   Własne akcenty na meblach. Tutaj również możemy puścić wodze fantazji. Napisy, obrazy, grafiki na surowych drewnianych meblach to jest to, co wyróżni nasze wnętrze na tle innych.


  J/05/f/N/D02 bufet

  1. Naturalne odcienie drewna zrównoważą ostrą biel. Warto poszukać oryginalnych krzeseł, foteli lub stolików. Im bardziej naturalne tym lepiej.

  Mam nadzieję, że zachęciłam Was do własnego interpretowania stylu skandynawskiego. Warto pokazać siebie we wnętrzu, przecież to my w nim będziemy mieszkać!

  Wszystkie opinie
  Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii
  Komentarze
  Skomentuj ten artykuł jako pierwszydodaj opinie