• pl
 • nasze produkty

  Schowek
  0

  Trendy na rok 2018 – kolor roku 2018

  Podczas tegorocznych targów wnętrzarskich we Włoszech jak i Francji kolor, który dominował praktycznie w każdym miejscu to żółty w ciepłym intensywnym odcieniu. Miękkie tkaniny typu plusz dodadzą jeszcze więcej ciepła i przytulności wnętrzu.


  tkanina z oferty RAD-POL
  Tkanina Ottoman Arm oraz Tkanina Note

   

  Odcień intensywnej żółci dodaje odrobinę słonecznego ciepła, rozjaśnia pomieszczenie i jest bardzo neutralny. Można go łączyć dowolnie z innymi kolorami ciepłymi jak i zimnymi.


  stół z oferty RAD-POL
  6492 stół 6493 krzesło

   

  Należy jednak zachować umiar. Jedynie zaakcentować drobnym elementem, jak na przykład tapicerką na krześle.  Unikajmy dużych żółtych przestrzeni. Ściana w takim odcieniu może zbyt przytłoczyć.


  krzesło z oferty RAD-POL
  8010 krzesło

   

  Pamiętajmy, że gabaryty mebla i wielkość pomieszczenia mogą być różne. Przy większej przestrzeni, plama żółtego może być trochę większa. W salonie, gdzie dominuje orzech, bardzo dobrze zakomponuje się większa klasyczna sofa. Nie zdominuje pomieszczenia, ale je rozjaśni i doda ciepła. 


  sofa z oferty RAD-POL
  583/K Sofa

   

  Żółty kolor to nie tylko tkanina. Ale również możemy użyć go w meblu. Kolorystyczny akcent nada wnętrzu charakteru. Aby klasyczny mebel nie był jednolitym "klockiem" możemy dodać kontrastujący blat oraz malunek na frontach. 


  szafka z oferty RAD-POL
   LE M2123 Szafka na buty

   

  Taki odcień idealnie komponuje się zarówno z ciepłymi wybarwieniami drewna jak orzech, mahoń czy wiśnia, ale również wpasuje się w zimne proste wnętrza, gdzie dominuje szarość i chłodne odcienie drewna.

   

  sypialnia Storn z oferty Rad-Pol
  Sypialnia Storm

   

   

  Wszystkie opinie
  Średnia ocena 0/5 na podstawie 0 opinii
  Komentarze
  Skomentuj ten artykuł jako pierwszydodaj opinie